Turkey Regional

PM² Alliance Turkey

Your professional associationYour community

Bulent Artan,
Regional Coordinator

DHL, Aviapartner, Çelebi, Goodyear ve International Post Corporation gibi uluslararası firmalarda üst düzey yöneticilik yapmış, çok uluslu operasyonel ve tedarik zinciri mükemmeliyeti, Kaizen, değişim ve dönüşüm projelerine imza atmış, Prince2 ve PM2 Proje Yönetimi sertifikalı 20 yılı aşkın tecrübeli proje ve program yöneticisidir.

Boğaziçi Üniversitesi Makina Mühendisliği sonrası işletme mastırını tamamlamış, halen tedarik zinciri, satın alma ve operasyon yönetimi konusunda mastırına devam etmektedir.

Operasyonel ve tedarik zinciri mükemmelleştirme danışmanlığı ve proje yönetimi hizmetleri ile birlikte PM2 Alliance Grubu’nun Türkiye Bölge Koordinasyonunu yapmaktadır.

PM² in Turkey

PM² Alliance’ın Türkiye Bölge Koordinasyon web sayfasına hoş geldiniz. PM² Alliance, akademisyen, devlet ve özel sektör profesyonellerini, açık kaynak PM² “Proje Yönetim Metodu” eğitmen, uzman ve proje yöneticilerini daha iyi proje yönetimini teşvik etmek için bir araya getiren ve gönüllülerinden ve üyelerinden oluşan uluslarası bir platformdur. Bu sayfalarda PM² metodolojisi ile ilgili etkinlikler, seminerler ve materyaller dahil tüm bilgileri ve güncellemeleri bulacaksınız.

PM² basit ve en iyi proje yönetim metod ve uygulamalarını bütünleştiren bir metodolojidir. Her tür ve büyüklükteki kuruluşun ihtiyacına uyarlanarak kullanılmayı ve Avrupa ortak proje yönetimi süreçleri ve dilleri oluşturulmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. PM² Avrupa kamu idarelerinin modernizasyonu için bir katalizör görevi görerek Avrupa Birliği içinde proje yönetiminin olgunluğunu artırmayı hedeflemektedir. Böylece, Avrupa ve ötesindeki projelerin etkinliğini, verimliliğini ve başarı oranlarını artırma potansiyelini harekete geçirmektedir.

Daha fazla bilgi için, aşağıdaki düğmeyi tıklayarak bizimle bağlantıya geçiniz.

PM² Yaklaşımı ve PM² Alliance Hakkında Sohbet Toplantısı

PM² Alliance Türkiye Bölge Koordinatörü Bülent Artan ile PM2 ve PM² Alliance hakkında her şey.

PM² Proje Yönetim Metodu
Webinarı

PM² Proje Yönetim Metodu konulu webinarımız, 03 Haziran 2020 Çarşamba günü, Bülent Artan’ın sunumuyla gerçekleştirildi.  

Regional Events

Regional News

11/04/2021
An introduction to PM² in Turkish

Ended soon Watch the presentation video from the 2020 PM² Alliance Conference. Presentation Summary PM², Avrupa Birliği kurumlarının resmi Proje Yönetim Metodolojisidir. Halihazırda, PM², en iyi proje...

08/07/2020
PM² Alliance Turkey

Ended soon PM² Uygulayıcıları tarafından kurulmuş, kâr amacı gütmeyen uluslararası bir kuruluş olan, Avrupa çapında proje yönetimini iyileştirmek ve Avrupa Komisyonu tarafından geliştirilmiş açık kayn...

PM² Documents in Turkish