Estonia Regional

PM² Alliance Estonia

Your professional associationYour community

Jekaterina Makushina,
Regional Coordinator

Tervitan teid isiklikult piirkondlikul lehel. Euroopa Akadeemia liikmena olen juba pikemat aega seotud PM² metoodika ja selle levitamisega. Minu ametikoht Balti riikide piirkondliku koordinaatorina teeb mulle rõõmu, andes võimaluse jagada kogemusi ja teadmisi teiste PM² entusiastidega.

PM² in Estonia

Tere tulemast PM² Allians Eesti piirkondlikule lehele. See on ühine ettevõtmine PM² metoodika tutvustamiseks kõikidele organisatsioonidele, nii et see oleks kasulik ja annaks viljakaid tulemusi. Olenemata sellest, kas tegemist on väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete, kodanikuühiskonna organisatsioonide, ülikoolide, teaduskeskuste või mõne muu üksusega, edastab PM² liit selle lehe kaudu uudiseid ja sündmusi Eesti piirkonnas ning paneb loodetavasti peagi koos teie panusega selle kogukonna kasvama ja õitsema. Kasutage kontakti nuppu, et meiega ühendust võtta!

Regional Events

13/05/2020
Free online seminar on the PM² Methodology in Croatian

Algebra organizes a free online seminar on the PM² Project Management Methodology on May 21, 2020 and June 10, 2020. The seminar will be delivered by Marko Šimac, Regional Coordinator of the PM² Allia...

Regional News